Działania realizowane przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości z MRPO 2007-2013

Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

26.10.2017

Ruszyła rekrutacja do programu #StartUP Małopolska

Już od 19 października można zgłosić się do udziału w nowym, bezpłatnym programie akceleracyjnym dla startupów i MŚP z województwa małopolskiego. Wystarczy tylko uzupełnić internetowy formularz aplikacyjny. #StartUP Małopolska to idealna możliwość dla przedsiębiorców, którzy chcą zdobyć nowe kompetencje i mają plan na rozwój swojej firmy.
 
 
Program akceleracji #StartUP Małopolska to nowe działanie Województwa Małopolskiego skierowane do startupów, małych i średnich firm z terenu Małopolski, które działają na rynku krócej niż 24 miesiące i chcą rozwijać swój biznes. Podczas pracy w czasie warsztatów i indywidualnych sesji mentoringowych, przedsiębiorcy będą mieli okazję wypracować konkretne rezultaty biznesowe, np. poprzez zwiększenie przychodów czy wejście ze swoim produktem na rynki zagraniczne.
 
W trakcie dwóch pierwszych warsztatów, które odbędą się w dniach 13-14 listopada, uczestnicy, wykorzystując nowoczesne, zwinne metody planowania biznesowego, zdefiniują kluczowe obszary swojej działalności oraz procesy generowania kosztów i przychodów, a także przeanalizują najważniejsze segmenty klientów. Podczas tych szkoleń przedsiębiorcy wybiorą tematy pięciu warsztatów, w których wezmą udział w dalszej części programu. Obszarami szkoleń będą m.in. marketing, sprzedaż czy pitching, czyli prezentacja przed inwestorami, która zwiększy ich szanse na zdobycie dodatkowego finansowania od funduszy inwestycyjnych.
 
Firmy, biorąc udział w programie #StartUP Małopolska, mają okazję poznać nowoczesne, innowacyjne sposoby na pozyskiwanie nowych klientów, usprawnić swoje procesy sprzedażowe czy marketingowe, a także dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystywać dostępne narzędzia internetowe.
 
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w programie należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy na stronie: www.startup.malopolska.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października 2017 r. Finalnie do programu #StartUP Małopolska zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 8 firm, wyłonionych na podstawie weryfikacji zgłoszeń. W szkoleniach mogą wziąć udział 2 osoby z każdego zakwalifikowanego do programu przedsiębiorstwa.
 
Program #StartUP Małopolska jest realizowany w ramach projektu „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
 
Więcej informacji udzielają:
 
Maja Matuszewska
Project Manager Startup Academy
e-mail: maja@startupacademy.pl
tel.: 576 959 567
 
Małgorzata Kwiecień
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
e-mail: malgorzata.kwiecien@umwm.pl
tel. 012 63 03 475
 

Kontakt w sprawie konkursów - Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

12 616 06 16