Beneficjencie, ruszyła rejestracja na DOFE 2024!

2024-04-16

Wejdź na stronę www.20lat.eu – i zgłoś planowane wydarzenia.

Fundusze Europejskie inwestujemy… od 20 lat!

Tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) są integralną częścią obchodów 20. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Będziemy więc świętować w licznym gronie! Do udziału w 11. edycji DOFE, zaplanowanej na 10 i 11 maja (piątek i sobota), zaproszeni są wszyscy beneficjenci Funduszy Europejskich, którzy od 2004 r. korzystali z unijnego wsparcia.

Twój projekt – Twoja duma!

Jak skorzystać z tej szczególnej okazji, by zaprezentować swoje inwestycje szerokiej publiczności? Możesz zaprosić do zwiedzania obiektu na co dzień niedostępnego, zorganizować piknik np. w dofinansowanym parku lub rowerową wyprawę śladami Funduszy UE, grę terenową, która sprawdzi się zarówno w siedzibie, jak i w plenerze, darmowe zwiedzanie instytucji lub wstęp w atrakcyjnie obniżonej cenie, piknik europejski dla mieszkańców, mecz lub inne wydarzenie sportowe… Forma włączenia się do akcji jest uzależniona tylko od Twoich możliwości i kreatywności!

Dołącz już dziś

Na zgłoszenie wydarzenia planowanego na DOFE masz czas do 26 kwietnia, ale… jeśli zarejestrujesz je stronie www.20lat.eu przed 20 kwietnia, dodatkowo otrzymasz pakiet materiałów promocyjnych! Nie czekaj i wypełnij elektroniczny Formularz, by dołączyć do akcji. Wszystkie informacje na temat DOFE znajdziesz w Regulaminie akcji.

Daj się znaleźć!

Poinformuj innych, że świętujesz 20 lat Polski w UE, biorąc udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich – zamieść na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych informację, jakie atrakcje, gdzie i kiedy planujesz. Tworząc grafikę, plakat lub inny materiał promocyjny, wykorzystaj logo akcji!

Od maja do… końca roku!

Jeśli chcesz zorganizować wydarzenie związane z obchodami 20 lat członkostwa Polski w UE poza terminem DOFE – również możesz je zgłosić. W tym celu skorzystaj z Formularza dedykowanego dla tego rodzaju atrakcji. Termin rejestracji mija 5 maja.

Masz pytania?

Skontaktuj się z koordynatorkami DOFE w Małopolsce – tel.: 12 29 90 682 lub 12 29 90 705.