Zielona transformacja w Twojej firmie – spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców [Chrzanów]

2023-08-10

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z Ekodoradcami dla biznesu, które będzie stanowiło platformę do zaprezentowania najnowszych środowiskowych zmian prawnych, rozwiązań uwzględniających odnawialne źródła energii w działalności gospodarczej oraz poruszenia innych tematów, którymi zainteresowany jest biznes.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność na obszarze tzw. Małopolski Zachodniej, zostali objęci Funduszem Sprawiedliwej Transformacji, gdzie poziom dofinansowania inwestycji może wynieść nawet 85%.

Dzięki udziałowi specjalistów ds. funduszy europejskich z Urzędu Marszałkowskiego, uczestniczy dowiedzą się o dostępnych możliwościach finansowania inwestycji z wykorzystaniem Funduszy Europejskich dla Małopolski na lata 2021–2027.

7 września 2023 r. o godzinie 10:00 spotykamy się w auli Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie.

Specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości, dotyczące zielonej transformacji w firmie oraz możliwości pozyskiwania zewnętrznego finansowania ułatwiającego jej realizację.

Spotkanie zostanie zorganizowane w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA – „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”.

Projekt LIFE-IP EKOMALOPOLSKA / LIFE19 IPC/PL/000005 realizowany jest przy dofinansowaniu z programu LIFE Unii Europejskiej oraz z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Liczymy na Państwa obecność i nieoceniony wkład w zazielenianie małopolskiej gospodarki.

Serdecznie zapraszamy!